Czy biegunka i kłocie w okolicach jajnika świadczą o ciąży?

20.06 miałam ostatnią miesiączkę. Zrobiłam testy ciążowe, dwa z nich wychodzą pozytywnie. Byłam u lekarza 01.08 lekarz widzi tylko macicę powiększoną na 6mm. Następnego dnia robię test wychodzi negatywny. Dostałam dziwnego plamienia (nie okres) Następnego dnia na teście dwie kreski. Mam rano biegunki i odczuwam kłucie w okolicach lewego jajnika .

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.