Czy biorąc dawki takich leków można schudnąć stosując ćwiczenia oraz dietę ?

Dzień dobry Biorę zolafren w dawce 20 mg, mirtazapinę w dawce 30 mg, convival chrono w dawce 500 mg oraz tranxene w dawce 20 mg. Czy biorąc dawki takich leków można schudnąć stosując ćwiczenia oraz dietę ?

Jakość i ilość przepisywanych leków nie wynika w prosty sposób z mechanicznego przetwarzania danych wprowadzonych na wejściu! Lek zażywany ma w sobie nieco ... lekarza, który go przepisuje. Dlatego tak ważnym jest relacja pacjenta z lekarzem. Może więc są różne inne bardzo ważne sprawy związane z chorobą i leczeniem prócz nadwagi? Czy istnieje możliwość przedyskutowania tego z lekarzem leczącym?
A może z ludźmi najbliższymi? Czy są tacy? Czy można z nimi o tych sprawach rozmawiać, doradzać się ich? Tak w zdrowiu jak i w chorobie ważnym jest "sieć" wsparcia. Często zdarza się, że z problemami wydającymi się nie do rozwiązania dajemy sobie radę pod wpływem dyskusji. Może warto spróbować?
Pozdrawiam