Czy brązowe plamienie można zaliczyć jako miesiączkę?

Od tygodnia mam brązowe plamienie. Nie jest tego ani dużo ani mało. Miesiączkę powinnam dostać ok. 26 lutego ( /- 2 dni) a zamiast tego od 24 lutego mam te plamienia. Do tej pory nie dostałam okresu. Czy to może być spowodowane stresem? Czy mogę zaliczyć to jako miesiączkę czy jeszcze ją dostanę? Ogólnie miesiączkuję dość regularnie od prawie 9 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie ginekologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. Przede wszystkim ewentualne przyjmowanie antykoncepcji, możliwość ciąży ito.