Czy ciąża według USG rozwija się prawidłowo?

Witam, mam 23 lata, na ostatniej wizycie lekarz potwierdził ciążę. Parametry z USG : crl 4.1mm,pecherzyk zoltkowy 5.8 mm, ciaza mniejsza o 2 tyg niż wynika to z ostatniej miesiączki. Czy mam szansę na prawidłowo rozwijającą się ciążę? Czy pecherzyk jest bardzo powiększony? Pomocy, wizyta u ginekologa dopiero za tydzien

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że jest taka szansa. Proszę spokojnie poczekać do następnej wizyty