Czy da się coś zrobić z taką bruzdą?

Chciałabym zapytać o rzecz, która nie daje mi spokoju od dłuższego czasu. Otóż od dziecka mam bruzdy pod oczami. Są to bruzdy najprawdopodobniej genetyczne, ponieważ moja mama również takie posiada. Zdążyłam się dowiedzieć, że jest to bruzda powiekowo-policzkowa. Towarzy mi ona od zawsze, jednak w ostatnim czasie wygląda o wiele gorzej. Jest ona bardzo głęboka, czasami kilka mm nad nią gromadzi się limfa(?), Która jeszcze bardziej nasila mój problem. Moje pytanie brzmi czy da się coś z tym zrobić? Czy są jakieś skuteczne metody, które będą w stanie usunąć ten problem na stałe? Np implant policzkowy lub coś podobnego co da trwały efekt? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,
Konieczna jest ocena chirurga plastycznego, aby zaproponować Pani odpowiednie leczenie. Może być konieczne tylko leczenie z użyciem kwasu hialuronowego ale może też być konieczne wykonanie zabiegu plastyki powiek dolnych.
W trakcie konsultacji uzyska Pani informacje jakie leczenie jest w Pani wypadku najlepsze.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul