Czy da się wyleczyć z nieustannego kłamania?

Notoryczny kłamca. Odkąd pamiętam kłamie- ciągle. Kłamie w najmniejszych sprawach np w takich ze jade tramwajem mimo ze jade autobusem, ze wyszedłem z domu mimo że ciągle w nim jestem, że podlałem kwoaty że dopełniłem jakiegoś obowiązku mimo że nawet go bie dotknąłem. Fantazjuje na temat moich umiejętności, zajmowanego w pracy stanowiska itp. Czuje się z tym strasznie jednak nie daje rady przestać mimo checi i obietnic dawanych innym. Czy zgloszenie się do psychologa daje szanse na uzdrowienie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie warto zgłosić się do psychologa. Właściwe leczenie jak najbardziej może pomóc pozbyciu się problemu.