Czy dalej unikać słońca po kuracji Izotekiem?

witam,jestem po 8miesięcznym leczeniu izotekiem badania wychodziły dobrze od czasu do czasu coś wyskoczy ale niezapytałem sie lekarza jak długo mam nawilzać skóre czy dalej mam uniikać słońca jaką diete powinienem mieć czego unikać bo nie jem słodyczy i jem jak najmniej tłuszczu oraz nie pije alkocholu w obawie o powrót trądziku

Dzień dobry,

najlepiej na ostre słońce aktualnie się nie wystawiać - jest zimna więc nie będzie miał Pan z tym problemu.Warto w diecie zrezygnować z ostrych przypraw, pikantnych oraz ze słodyczy i słonych przekąsek.

Pozdrawiam