Czy drżenie kończyn może świadczyć o padaczce?

Witam mam pytanie czy jesli raz lekko drgal palec wskazujacy i nieraz przed zasnieciem rano mam drgniecie konczyny lub ramienia to jest padaczka

Witam!
Drgnięcia, szarpnięcia i inne problemy typu mięśniowego nierzadko towarzyszą podczas zasypiania zdrowym osobom. Dla pewności można zrobić badanie EEG nawet z prowokacją wymuszoną bezsennością, badanie neurologiczne, badanie krwi z poziomami elektrolitów, kreatyniny, mocznika i może się znajdzie jakąś chorobę. Pozdrawiam
W. Łuczkowski.