Co jest powodem częstego oddawania moczu i drgawek u 23-latki?

Witam!Kobieta,23 lata.Występuje u mnie:częste oddawanie moczu,osłabienie.Od 2 lat,co 2-3 miesiące,wypadanie przedmiotów z rąk,drgawki, ból i drżenie rąk,problem z pisaniem czy podniesieniem rzeczy.Niedawno przy gwałtown. wstaniu wywróciłam się,dostałam mocnego napadu drgawek(podobnego jak przy padaczce). MRI głowy prawidłowe.MR kręg.szyjn.(spłycenie lordozy szyjn.C4/5,C6/7 wypukliny krąż.międzykr,które zbaczają na str.lew,modelują worek oponowy,C5/6dodatkowo zwęża lewy otwór międzykręg.Dziękuję!

Witam!
Konsultacja neurologiczna i psychiatryczna. EEG standard i po prowokacji wymuszoną bezsennością, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami: cukru, TSH, mocznika, hormonów płciowych, kwasu moczowego. Ponadto badania testowe projekcyjne i w zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.