Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem częstego oddawania moczu i drgawek u 23-latki?

Witam!Kobieta,23 lata.Występuje u mnie:częste oddawanie moczu,osłabienie.Od 2 lat,co 2-3 miesiące,wypadanie przedmiotów z rąk,drgawki, ból i drżenie rąk,problem z pisaniem czy podniesieniem rzeczy.Niedawno przy gwałtown. wstaniu wywróciłam się,dostałam mocnego napadu drgawek(podobnego jak przy padaczce). MRI głowy prawidłowe.MR kręg.szyjn.(spłycenie lordozy szyjn.C4/5,C6/7 wypukliny krąż.międzykr,które zbaczają na str.lew,modelują worek oponowy,C5/6dodatkowo zwęża lewy otwór międzykręg.Dziękuję!
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Witam! Konsultacja neurologiczna i psychiatryczna. EEG standard i po prowokacji wymuszoną bezsennością, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami: cukru, TSH, mocznika, hormonów płciowych, kwasu moczowego. Ponadto badania testowe projekcyjne i w zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Pozdrawiam W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy