Czy dzień po tomografii komputerowej z kontrastem można spożywać alkohol?

Czy jeśli dzisiaj o 17 miałem tomografię komputerową z kontrastem to mogę jutro wieczorem wypić alkohol?

A musi Pan pić alkohol ?? Ważny wywiad, objawy neurologiczne! , obrazy MRI. Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam