Czy fakt, że TSH tak mocno spadło to powód do zmartwień?

Witam,4 mce temu urodzilam corcie,przez jakos okres ciazy bylam.pod opieka endokrynologa gdyz hormon.tarczycy oszalal tsh bylo podwojnie powiekszone,wyszla rowniez choroba Hashimoto ponad 1210.Lekarz zastosowal leczenie euthyroxem w roznych propocjach.Po porodzie nadal lykam tabletki EYTHYROX N75 ,ponoewaz karmie corcie piersia.Po.pierwszej kontroli badania wyszly w normie natomiast teraz tsh wyszlo 0,005.Czy jest sie czym martwic,dlaczego az.tak.mocno spadło?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W przypadku takiego wyniku należy odstawić euthyrox i udać się za 4 tygodnie ponownie na kontrole endokrynologiczną.