Czy hepatopatia jest schorzeniem przewlekłym?

Witam serdecznie Chciałem się zapytać czy hepatopatia jest schorzeniem przewlekłym?. W moim przypadku polekowa-stale leczę się psychiatrycznie, gastrologicznie (przewlekłe mikroskopowe zapalenie jelita - sterydoterapia), częsta antybiotykoterapia (częste zapalenie dróg górnych oddechowych). Czy oprócz leków aplikowanych na funkcjonowanie wątroby, typu essentiale forte, ostropest plamisty są silniejsze medykamenty?. Ogromnie dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jaki jest stopień uszkodzenia/niewydolności wątroby proszę zgłosić się do lekarza hepatologa lub chorób zakaźnych