Czy insulinooporność i HCV są przyczyną problemów z zajściem w ciążę?

Staramy się z mężem o dziecko. Jednak się nie udaje :(. Czy przyczyną mogą być moje wyniki? (podejrzenie insulinooporności oraz HCV). W jakim kierunku powinnam podjąć leczenie? Glukoza 87 mg/dl Insulina 8,85 μIU/ml TSH 2,189 μIU/ml Przeciwciała anty-TG 1,08 IU/ml Przeciwciała anty-TPO 0,38 IU/ml Progesteron w 18 dc. (cykle 25 dni) 55,860 nmol/l Testosteron 65,75 ng/dl. Mąż ma dobre nasienie - robił badania. A z HCV muszę czekać pół roku od diagnozy aby zapisać się w kolejkę na leczenie...

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki poziom hormonów płciowych? jak wygląda cykl? czy jest owulacja? sądzę że należy rozważyć czy nie warto poczekać z ciążą do czasu wyleczenia hcv