Czy jest duże prawdopodobieństwo, że mogę mieć udar?

Witam, mam 21 lat, palę papierosy, nie mam nadciśnienia ani chorób serca, cukier mam w normie i wszystkie badania są okey, często boli mnie głowa, mam zaburzenia lękowe ale moje pytanie brzmi czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogę mieć udar? Panicznie się tego boję, a teraz sporo młodych osób go ma

Witam! Udar jak to udar - bardzie kompetentny byłby przy tym pytaniu prorok lub jasnowidz, ale wracając do tematu obawami i zaburzeniami lękowymi, w tym obawami przed ciężką chorobą, zajmują się psycholodzy, psychoterapeuci, psychiatrzy, czasem neurolodzy. Warto się skonsultować - poprawią komfort życia. Ważna jest także "higiena życia codziennego", czyli m. in. unikanie zbędnych nałogów! Powodzenia. W. Łuczkowski.