Czy jest jakieś zagrożenie dla mojej ciąży?

Witam, Jestem w 34 tc. Podczas usg dr stwierdził zbyt mało płynu owodniowego na poziomie AFI-7 cm. Dziecko aktualnie waży 2300 g. Pomimo, iż norma to 5-20, to czy istnieje jakies zagrożenie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę dbać o odpowiednie nawodnienie - wypijać przynajmniej 2 - 3 litry dziennie i regularnie kontrolować ilość płynu owodniowego w USG.