Czy jest możliwe, że ten wyciek jest powikłaniem BAC?

Witam. 6 dni temu miałam biopsję cienkoigłową guzka piersi. 3 dni i 6 dni po niej wystąpiło u mnie delikatne krwawienie z brodawki sutkowej z tej piersi. Zaznaczam, że wcześniej nie miałam żadnego wycieku z piersi oraz miejsce wkłucia i sutek dzieli około 5 cm. Czy jest możliwe że ten wyciek jest powikłaniem BAC czy powinnam się martwić? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Wojciech Zygmunt

Wyciek może być spowodowany występowaniem samej zmiany, która była nakłuwana, jak i drobnym i niegroźnym powikłaniem po biopsji cienkoigłowej. Pozdrawiam i życzę zdrowia.