Czy jest szansa na urodzenie zdrowego dziecka u 33-latki?

Witam. Byłam u lekarza w 6tc4d i dostałam opis: w prawym roku w jamie poj.pęcherzyk ciążowy GS 21 mm.YS , echa zarodka nie uwidoczniono. Martwię się. Mam 4 ciąże za sobą, I obumarła 6tc, II ur. syna zdrowego, III odpłynięcie wód w 14 tc, IV ur. zdrowa córka odnoszona choć hipotroficzka. Cały czas się zastanawiam, na podstawie usg wcześniejszych ciąży czy wszystko ok, bo np. 5tc6d widziałam już bojące serduszko. Proszę o odp. Lekarz powiedział, ze widzimy się za 4tygodnie, a ja chyba do tego czasu oszaleje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Niestety jedynym co może Pani teraz zrobić to dbać o siebie i oczekiwać na kontrole ginekologiczną.