Czy jestem chora, czy to okres?

Witam, mam 15 lat i chodzę do trzeciej gimnazjum. Od kilku miesięcy mam brązowy śluz. Raczej to taka błona. Czasami leci mi z pochwy trochę rzadsza błona i to na pewno nie jest krew. Od czasu do czasu boli mnie jajnik z drugim na zmianę. Mama miała miesiączkę późno, a ja nie wiem czy jestem chora czy to okres.
15 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Opisane przez Ciebie objawy powinnaś osobiście skonsultować z lekarzem ginekologiem. Do wizyty postaraj się obserwować i zapisywać częstotliwość pojawiania się tych objawów.

Serdecznie pozdrawiam.