Czy jestem chroniona przed zachorowaniem drugi raz na COVID?

Dzień dobry. Trzy miesiące temu przeszłam COVID. Dzisiaj zrobiłam test z krwi "Koronawirus SARS-CoV-2 przeciwciała neutralizujące anty-S (ilościowo)". Wynik to 47.09 (>= 10 AU/mL Wynik reaktywny). Co to oznacza, czy jestem chroniona przed zachorowaniem drugi raz na COVID?

Na podstawie podwyższonego poziomu p-ciał nie można dokładnie określić stopnia odporności. Miano pani p-ciał nie jest duże, pojawiają się nowe mutację wirusa więc nie można określić czy jest pani w pełni odporna, Można jednak zwiększyć swoje bezpieczeństwo szczepiąc się przeciwko Covid do czego gorąco zapraszam i polecam. Szczepienie i na razie tylko szczepienie to wartościowa forma walki z wirusem i chorobą, na którą można jednak niestety zachorować ponownie.