Czy jestem w ciąży? Skąd ta miesiączka?

Ostatni okres dostała 11.11 2010, kolejny powinnam dostać ok. 9.12 ale go nie miałam (zawsze miałam regularnie co 28 dni). Po tygodniu zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Pięć dni później dostałam okres. Czy to znaczy że poroniłam??

Dzień dobry!

Obfite krwawienie może świadczyć o poronieniu dokonanym lub zagrażającym. Aby sprawdzić czy płód jest i czy się rozwija powinna Pani wykonać badanie USG.
Z poważaniem