Czy kortyzol wpływa na efekty treningów siłowych?

Witam odebrałam dzisiaj badanie kortyzolu wynik 23,2 robiony Ok 8 rano reszta badań w normie jedynie cholesterol całkowity 8,5 lecz mam podobny poziom od lat .Trenuje siłowo 4-6 razy w tygodniu i ostatnio jest brak progresu czy może to byc podyktowane kortyzolem ,jem zdrowo i regularnie zachowując dobrze zbilansowana dietę dodam ze mam 41 lat Z góry dziękuje za odpowiedz Ania

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza endokrynologa być może badania w kierunku hiperchlesterolemii rodzinnej