Czy krwawienie i bój podbrzusza to objawy poronienia?

Witam. W kwietniu br założyłam spirale antykoncepcyjna mirene. Byłam od tego czasu już na dwóch kontrolach czy wszystko jest ok. W sierpniu moja miesiączka trwała 2 tygodnie we wrześniu zaczęła się 7 września trwała tydzień a tydzień trwały plamienia. Od wczoraj zaczęłam silnie krwawic rowzniec lecą mi skrzepy. Boli mnie podbrzusze. Może to poronienie? To możliwe że byłam w ciąży? Czy czekać do możliwie najbliższej wizyty lekarza czy raczej muszę udać się jak najszybciej do szpitala? Proszę o odpowiedź.

Może tak być, więc proponowałabym jednak udać się na SOR ginekologiczny. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.