Czy leczenie torbieli jest prawidłowe?

Witam. Kilka dni temu bylam u ginekologa i na usg wykazalo ze mam torbiel na jajniki wielkosci bom i dostalam antybiotyk: teromentin 3 razy dziennie po jednej tabletce , tabletki doustne diclac 2 razy dziennie po jednej tabletce i dwa opakawania globulek dopochwowych Gynoxin , czy po tych tabletkach jest szansa ze ta torbiel sie pomniejszy ? Strasznir sie boje bo juz jeden jajowod usuniety i chciala bym uniknac usuniecia jajnika.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierowac się zaleceniami lekarza badającego. Konieczna odpowiednio aby nie dopuścić do leczenia operacyjnego lub przeprowadzić do cię nie operacyjne na takim etapie aby można było tylko wyłuszczyć torbiel