Czy lek Nalgesin mógł spowodować utratę słuchu?

Mam przepisane tabletki nalgesin forte ( na uporczywe kaszel trwający od tygodnia )po trzech dawkach zaczęłam tracić sluch odrazu je odstawiłam , czy mogły mi zaszkodzić ?? Ja nie jestem lekarzem ale podejrzewam u siebie krztusiec , jutrzejsze morfologia pokaze ..mam bardzo nie ufam mojej lekarce osluchowo na plucach i oskrzelach jest niby ok

Nie wiem, nie znam Pani, nie znam Pani innych chorób, nie znam pani zawodu i narażenia na hałas w pracy a jest zbyt daleko żeby się spotkać. Proszę przeczytać ulotkę tego leku a szczególnie DN czyli działania nieporządane.