Czy lek Xanax usypia?

Czy Xanax usypia tak jak Estazolam? Czy jest pozbawiony tego efektu. Czy Chlorprothixen w połączeniu z xanaxem, pramolanem i zolpidemem moze dać narkotyczny blogi sen? Taki zestaw leków dostałem od psychiatry na nerwice podobno. Czy to nie za mocne. Jakie leki byście inne proponowali, prosze o konkretne nazwy

Jeśli ma Pan wątpliwości dotyczące leczenia, warto powiedzieć o tym psychiatrze, który leki zapisał. Współpraca w leczeniu i zaufanie jest podstawą sukcesu, a jeśli nie jest Pan pewien, to warto pytać. Jeśli Pana lekarz nie będzie wiedział o Pana wątpliwościach czy zahamowaniach związanych z leczeniem, nie będzie mógł skutecznie Pana leczyć, ani wziąć jakiejkolwiek odpowiedzialności za to leczenie.

Dzień Dobry Panu,

Rzetelne informacje na Pana pytania, uzyska Pan osobiście od lekarza prowadzącego, gdyż każdy indywidualnie reaguje na leki.

Z Pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej