Czy mając chrypkę, mogę pójść na basen?

Witam! Uprawiam aktywny tryb życia i regularnie co 2-3 dni chodzę na basen. Od kilku dni jednak mam chrypkę. Gardło jest zdrowe i nic nie boli. Ogólnie czuję się dobrze. Mam tylko samą chrypkę. Zastanawiam się czy w następnym tygodniu mogę bez obaw pójść na basen z lekką chrypką czy lepiej dać sobie kilka dni wolnego i poczekać aż chrypka minie. Zależy mi na pójściu na basen. Czy mając chrypkę mogę pójść na basen? Czuję się dobrze tylko mam tę chrypkę. Z góry dziękuje!

Witam!
Jeśli czuje się Pani dobrze i nic poza chrypką nie dolega, to może Pani iść na basen. Proszę jednak uważać na nagłe zmiany temperatury, dokładnie osuszyć głowę itp.