Czy mam zbyt częstą miesiączkę?

Witam serdecznie!
Mam pytanie dotyczące miesiączki, sama już nie wiem czy jest częsta czy nie. Mi się wydaje, że tak. Ostatnie 3 miesiące miesiączki od 19.10.2010 do 25.10.2010, od 13.11.2010 do 18.11.2010 i dziś jest 10.12.2010 i ja znów dostałam już miesiączkę. Co miesiąc jakoś wcześniej mi to wychodzi liczyłam na 13 Grudnia a tu dopiero 10 i już.
Czy to może być coś nie tak, czy to jest po prostu zupełnie normalne tylko ja panikuję? Jeżeli to możliwe proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam i dziękuje z góry

Witam serdecznie,

Z podanych przez Panią danych wynika,że cykle mają długość 25-27 dni. Nie jest to powód do niepokoju. Nie zawsze jest tak,że każdy cykl ma dokładnie tyle samo dni. Gdyby kolejne cykle uległy skróceniu lub wydłużenie wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam