Kiedy mam mieć miesiączkę?

Witam, chciałam spytać jak się oblicza kiedy powinna być następna miesiączka. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to był 5 październik, a skończyła się 10 października, nie zażywam antykoncepcji ani nie byłam chora, nie miałam stresu, wiec proszę o poradę kiedy powinnam mieć następną miesiączkę i to w tym miesiącu.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.  Nie podałaś, ile dni trwają Twoje cykle.
Przy założeniu, że masz 6dniowe krwawienia i standardowo Twój cykl liczy 28dni, to krwawienie miesiączkowe powinnaś mieć 2 listopada.

Poszukaj w internecie kalkulatora dni płodnych, wyliczy Ci on przy okazji dzień spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam.