Czy męty mogą powstać na skutek szczepienia na Covid?

Dzień dobry, chciałabym się zapytać, czy szczepienia przeciwko COVID-19 może spowodawać powstanie mętów w ciele szklistym, albo pogorszyc stan oczu.

Witam.taka sytuacja jest mozliwa,nie ma to zeiazku z samym szczepienuem,ale z reakcją organizmu na szczepienie. Zmiany ustąpią po.leczeniu,nalezy byc czujnym,zbadac dokladnie siatkowkę wlącznie z OCT . POZDRAWIAM serdecznie