Czy mogę być niepłodna?

Witam! Mam 21 lat, z końcem 2014 roku zaszłam w ciążę której nie donosiłam. Od razu po nieudanej ciąży, zaczęłam zażywać tabletki antykoncepcyjne. Tabletki brałam 2.5 roku (koniec w czerwcu 2017). Pierwsza miesiączka po odstawieniu leku dostałam po 5 miesiącach ( grudzień 2017).( Przed zajściem w ciążę miałam tylko dwie regularne miesiączki. ) W styczniu 2018 nie dostałam już miesiączki, natomiast zażywam leki na wywołanie miesiączki, aczkolwiek po 5 dniach przyjmowania leków mam tylko brązowe upławy. Dostałam również skierowania na badania hormonalne z podejrzeniem PCOS. Kiedy mogę spodziewać się miesiączki? Czy mogę być niepłodna? Dodam że Jajniki zdrowe, prawy delikatnie powiększony bez torbieli.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest szersza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa