Czy mogę być w ciąży? Co oznacza to krwawienie?

Witam, moja historia jest strasznie pokręcona. miesiączkę miałam 19.12.2010 (cykle z reguły ok 28 dni), następnie kochałam się z narzeczonym(nie skończył we mnie) 26.12.2010r. Niedługo po tym pojawiały się u mnie wszystkie możliwe objawy ciążowe (chyba moja psychika zaczęła działać). 15.01 zrobiłam Quixx test- wynik ujemny ale objawy dalej się utrzymywały. Ich intensywność nieco się zmieniła po "okresie" który pojawił się 19.01 ale był inny niż zwykle (mniej obfity i krótszy) dlatego też 29.01 zrobiłam test na hcg wynik <2,0 mlU/ml niby pani z laboratorium powiedziała że ciąża niemożliwa ale ja dalej się jakoś dziwnie czuję. Nie wiem czy to możliwe żebym była w ciąży?? Bardzo proszę o szybką odpowiedź
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Krwawienie, które pojawiło się w styczniu świadczy przeciwko ciąży. Mogło być krwawieniem miesięcznym-co oznacza brak wcześniejszego zapłodnienia i ciąży. Drugą możliwą przyczyna krwawienia jest poronienie samoistne, co zdarza się nierzadko, zanim kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży i w związku z tym interpretuje je często jako miesiączkę.
Pozdrawiam