Czy mogę chodzić na siłownię po przebytej padaczce alkoholowej?

WITAM mam 36 lat 2 lata temu dostalem badaczke alkoholowa 2 razy tego samego dnia za pierwszym razem przyjechalo pogotowie dali mi jakies zastrzyki chcieli zebym jechal z nimi do szpitala ale odmowilem po 6 godzinach znowu dostalem padaczki i pojechalem do szpitala zrobili mi jakies badania dostalem zastrzyki jakies kroplowki i tego samego dnia puscili do domu od tamtego dnia nie pije i niemam zamiaru juz nigdy sie napic pytanie mam tylko takie chce zaczac chodzic na silownie i nievwiem czy moge obciazac organizm na taki wysilek i czy moge brac kreatyne

Witam! O ile nie ma innych fizycznych przeciwwskazań to "siłownia" może tylko poprawić Pański stan fizyczny i psychiczny. Nie zawadzi zrobić badanie eeg. Powodzenia.
W. Łuczkowski.