Czy mogę spożywać dwa jajka dziennie?

Witam jestem nastolatką. Nie choruje na nic. Spożywam codziennie 2 jajka i nie wiem czy to nie za dużo. Chciałam zaznaczyć że nie jem mięsa

Witam serdecznie,

nie tylko może Pani ale nawet powinna spożywać jaja - 2 dziennie to nie jest za dużo. Tym bardziej, że nie jada Pani mięsa.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk