Czy mogę zrobić test ciążowy 11 dni po współżyciu?

13.01,7.03,10.04,3.05,4.06,23.07,19.09,28.10,30.11 To moje pierwsze dni okresu ostatnio miałam 30 listopada 14 grudnia współżyłam z chłopakiem, mówił mi ze wyciągnął przed wytryskiem ale nie jestem pewna czy mówi prawdę, ponieważ sperma była na jego dłoniach mówił mi ze złe zdjął gumkę nie za górę tylko ciągnął za pojemniczek dlatego wyszła góra, później wlałam więcej niż 1/4 wody do prezerwatywy wytarłem do sucha i patrzyłam czy woda wycieka, naciskałem itp, nic takiego nie zaowazylam, czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? I czy mogę zrobić test ciążowy 11 po współżyciu?

Test będzie dodatni najwcześniej po 14 dniach od stosunku. A metody barierowe nie są najbardziej skuteczną formą antykoncepcji. Sugeruję zgłosić się do ginekolog celem badania i wyboru optymalnej metody.