Czy mogłabym jednorazowo przyjąć tabletkę antykoncepcyjną 4 godziny wcześniej?

Witam, mam małe pytanie. Czy mogłabym jednorazowo przyjąć tabletkę antykoncepcyjną 4 godziny wcześniej niż zwykle? Zazwyczaj biorę ją o godz. 21, a chciałabym wziąć w okolicach godziny 17. To wyjątkowa sytuacja. Dodam że stosuję tabletki Vibin mini.

Milena Lubowicz

Jednorazowa zmiana nie zmieni skuteczności antykoncepcyjnej tabletki.
Pozdrawiam