Czy mogło dojść do stłuczenie żeber podczas treningu MMA?

Po treningu mma w parterze (zapasy) w których nie jestem za bardzo doświadczony , na następny dzień nie mogłem wstać z łóżka prze ból z lewej strony w klatce piersiowej ból odpuscil nie całkowicie ale czuje gorzej przy kaszlu i kichaniu . Nie wiem czy potrzebuje konsultacje z lekarzem chwilowo czy jest to poprostu nie grozne stłuczenie żeber? Z góry dziękuję WW 27 lat

Dobry Wieczór,
Jest to sport bardzo agresywny więc nie można wykluczyć, iż mogło dojść nawet do złamania żeber.
Sugerują na chwilę obecną zaprzestać treningów oraz skontaktować się z lekarzem.
Pozdrawiam.