Czy mój wynik po dwóch ciążach pozamacicznych jajowodowych jest dobry?

Mam 36 lat jestem po dwóch ciążach pozamacicznych jajowodowych (po prawej i po lewej stronie) Mam niedoczynność tarczycy jestem po jodowaniu. Chciałabym zapytać o mój wynik AMH wynosi 2,35 ng/ml (normy: wiek 36-40 lat 0,03 - 7,15 mediana 1,62) Czy mój wynik jest dobry? Szykujemy sie do IVF Będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam Barbara

Lek. Tomasz Budlewski

wynik w normie wg powyższych norm Proszę zgłosić się do ginekologa i kierować jego zaleceniami