Czy moja choroba może mieć podłoże autoimmunologiczne?

Dzień dobry, Od kilku kat choruję na silny, pogłębiający sie stan zapalny obu oczu. W ostatnich dniach wykonałem specjalistyczne badania dotyczące układu odpornościowego, ponieważ lekarze podejrzewają chorobę autoimmunologiczną. W opisie badania widnieje infofmacja: "Obniżony odsetek limfocytów T CD8 oraz o fenotypie NK. Podwyzszony stosunek CD4 do CD8." . Czy na podstawie takiego opisu można potwierdzić podłoże autoimmunologiczne? Zwlaszcza ostatnie zdanie opisu zdaje się na to wskazywać? Będę wdzięczny za każdą informację. Za miesiać oczywiście mam wizytę u immonologa. Pozdrawiam

Szanowny Panie, niestety na podstawie podanego wyniku nie jestem w stanie tego stwierdzić. Serdecznie pozdrawiam