Czy moje objawy mogą wskazywać na to, że mam nerwicę?

Witam mam takie pytanie czy takie objawy jakie występują u mnie ( trzesace się ręce nogi i czasami szyja,nerwość,roztargnienie tiki nerwowe ,zawroty głowy i ból w klatce piersiowej i silny ból głowy ( Ale to na pewno od zatok bo mam bardzo mocno zapytanie zatoki i jutro idę na operację) a nawet dusznosci przy wchodzeniu co w moim wieku raczej nie powinno miec miwjsca.Możliwe że do stanu jaki jest teraz doprowadziła mnie sytuacja rodzinna ( matką alkoholiczka , kilku dniowe libacje wyganianie mnie i ojca z domu w środku nocy ( prawie co tydzień) itd Ale wracając do pytania czy to może być nerwica? Dziękuję

Witam,

problem Pana wymaga szczegółowej diagnostyki w Poradni Zdrowia Psychicznego, możliwe jest to podłoże psychogenne, spowodowane brakiem bezpieczeństwa. Zachęcam Pana do rozmowy z ojcem i wspólnie - proszę rozważyć wszczęcie procedury niebieskiej karty. Jest to cały proces pomocowy, zabezpieczenie psychologiczne, dla ofiar przemocy domowej, przede wszystkim wskazane jest leczenie choroby alkoholowej matki. Poniżej przesyłam link, można skorzystać nieodpłatnie z pomocy, porady.
http://www.niebieskalinia.pl/
Pozdrawiam serdeczne