Czy moje objawy zagrażają życiu?

Witam, Mam 14 lat i od jakiegoś czasu fatalnie się czuję. Byłam u lekarza i stwierdził, że mam nerwicę :(, później mi przeszło, ale jakiś tydzień potem znowu mnie to dopadło. Nie wiem co mam robić, nie radzę sobie z tym. Raz mi zdrętwiała noga i mam kłucie w okolicach serca - przestraszyłam się i pojechałam do szpitala i pani doktor powiedziała, że moje objawy wskazują na stresowe. Biorę leki uspakajające, ale nie pomagają. Mam też bóle z tyłu głowy, tak jakby idący ból od szyi, bolą mnie oczy i czuję ucisk w nosie, mam problem z oddychaniem teraz - tak nagle mnie dopadło to, rano się budzę z bólem głowy, najgorzej jest właśnie rano i w południe później trochę się to wycisza. Naczytałam się w internecie, że te objawy co ja mam i te bóle głowy mogą doprowadzić do niedokrwienia mózgu - strasznie się boje :(. Nagle zrobiło mi się zimno, czuje chłód w stopach i mam zimne dłonie - czy to na pewno nerwica? Nic mi się nie chce, nie mam chęci na nic, jakbym była już umierająca, a boje się :(. Mimo tego, ze lekarz i pani doktor powiedziała, że to nerwica, czy stres i tak mam inne przeczucia :(. Może ja za bardzo sobie wkręciłam te rzeczy, które czytałam w internecie i teraz tak mam? To mnie wykańcza, czuję, że nie jestem sobą :(. Boję się, że za chwilę się przewrócę i ciężko mi jakoś chodzić, prawa nogę mam taka ciężką :(. Czy to zagraża życiu? : (

Witam!
Nie chciałabym negować Twoich objawów, ale proszę pamiętaj, że wiek dojrzewania przez który teraz przechodzisz cechuje się pewnymi rzeczami. Między innymi często pojawiają się zmiany dotyczące ukrwienia, stąd uczucie naprzemiennego ciepła i zimna. Jest to często konsekwencja zmian hormonalnych, które w Tobie zachodzą. Pamiętaj, że dojrzewasz, a wraz z Tobą i Twoje ciało.
Proponowałabym, aby zamiast zaczytywać się na temat objawów bardziej przyjrzała się swojemu ciału, nauczyła się odczytywać co mogą znaczyć dane objawy i  umiała o nie zatroszczyć się (o ciało).
Trudno za pośrednictwem Internetu stwierdzić, czy masz nerwicę czy nie. Jeżeli objawy będą wpływały na Twoje funkcjonowanie to myślę, że skuteczniejsze byłaby wizyta u psychologa niż zażywanie leków. Będziesz mogła z nim spokojnie porozmawiać o swoich lękach, a także zastanowić się jak możesz je kontrolować, tak aby nie wpływały na Twoje życie.
Pozdrawiam