Czy moje objawy to nerwica?

Witam. Byłam już u paru lekarzy, na pomocy doraźnej i wszędzie padała odpowiedz " nerwica" . Lekarz rodziny zauważył w wynikach badań brak żelaza. Mówiąc lekarzowi o moich obawach , powiedział" jesteś za młoda, Twoje objawy tego nie wskazują, sport i relaks" Mam pytanie, czy zmęczenie, bóle głowy, mdłości, rozdrażnienie, osłabienie, nerwowość, problemy z koncentracją, problemy ze skupieniem, lęki, inne odbieranie świata mogą wskazywać na diagnozę lekarza? Czy może być to coś innego ?

Opisane przez Panią objawy mogą być także objawami nerwicy. Dlatego- jeśli wykluczono inne schorzenia, warto zgłosić się do psychologa i podjąć diagnostykę w ta stronę, która rozwieje wątpliwości. Dodatkowo w razie potrzeby specjalista zaproponuje możliwe sposoby poradzenia sobie- najprawdopodobniej psychoterapię.

Witam Panią
Jeżeli lekarze stwierdzili u Pani nerwicę,
to koniecznie należy ją wyleczyć.
Objawy, które Pani opisuje często towarzyszą
zaburzeniom nerwicowym.
Niezmiernie ważne jest też, aby podjęła Pani leczenie,
nerwicy, gdyż objawy będą się nasilać i mogą prowadzić
do pogarszania się stanu zdrowia psychicznego i fizycznego.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć nerwicę
i jej konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam, jeżeli diagnostyka nie wykazała przyczyny złego samopoczucia, lekarz sugeruje nerwicę, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą i psychologiem. Pozdrawiam serdecznie