Czy mogę mieć Alzheimera?
Witam od jakiegoś czasu leczę się na zaburzenia lękowe... Bałam się schizofrenii teraz bardzo boję się Alzheimera pomimo że mam 29 lat mam zaburzenia pamięci koncentracji czasami wrażenie pustki w głowie, zaburzenia snu. Byłam u dwóch neurologów którzy wykluczyli tą chorobę podobnie psychiatra mam skierowanie na rezonans chyba dla swojego świętego spokoju... Jednak wiem że w początkowym stadium choroby nie wykrywa... Co robić?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Agresja u dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.
Witam Panią,
Jeżeli lekarze stwierdzili u Pani zaburzenia lękowe,
to zapewne tak jest i koniecznie należy je wyleczyć.
Objawy, które Pani opisuje często towarzyszą
zaburzeniom nerwicowym.
Postawioną diagnozę można potwierdzić
lub wykluczyć tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Niezmiernie ważne jest też, aby podjęła Pani leczenie,
zaburzeń lękowych, gdyż objawy będą się nasilać
i mogą prowadzić do pogarszania się stanu zdrowia
psychicznego
i fizycznego.
Jestem przekonana, że jak wyleczy Pani nerwicę,
to odzyska Pani równowagę wewnętrzną,
a Pani organizm zacznie normalnie funkcjonować.
Wnioskuję, że stosuje Pani wyłącznie leczenie
farmakologiczne.
Powinna Pani jednak wiedzieć, że leczenie farmakologiczne
jest leczeniem objawowym.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia lękowe,
i ich konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami nerwicy oraz jej konsekwencjami,
dzięki czemu odzyska Pani spokój, równowagę
wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl