Czy ten lek pomoże mi zwalczyć chorobę?

Witam. Mam 35 lat od 1o roku życia walczę z depresja i nerwica lękowa. Z czasem nauczyłam się z tym żyć i radzić So ie jakoś jednak bywają momenty w których muszę wspomoc się pramolanem bo strach przed tym że zemdleje np w sklepie nie daje mi żyć. Tak też byko tym razem.. Zaczęłam stosować pramolan 50mg jedna tabletka dziennie po 2 tygodniach lęki ustąpiły. Lek biorę jednak nadal już 7 tydzień, proszę mi powiedzieć czy mogę go już odstawic( nie ukrywam, że nie chce się tym faszerować zbyt długo) czy pramolan wyleczy mi schorzenie N dłuższy okres czy objawy powrócą w szybkim czasie.. Dziękuję

Witam Panią,
Napisała Pani: „Mam 35 lat, od 10 roku życia walczę z depresją
i nerwicą lękową.
Niepokojący jest fakt, że depresję i zaburzenia nerwicowe leczy
Pani od 25 lat.
Jeżeli wieloletnie leczenie psychiatryczne nie przynosi
pożądanych efektów, należy pomyśleć o zmianie metody leczenia.
Wnioskuję, że zaburzenia lękowe i zaburzenia depresyjne
leczy Pani tylko farmakologicznie.
Powinna Pani jednak wiedzieć, że środki farmakologiczne
nie leczą zaburzeń depresyjno - lękowych i nie rozwiązują
Pani problemów, jedynie tłumią objawy.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia
depresyjno – nerwicowe, należy dotrzeć do źródła problemu,
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do wprowadzenia odpowiedniej
psychoterapii w proces leczenia.
Odpowiednio dopasowana psychoterapia pomoże Pani
uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami zaburzeń
depresyjno - lękowych oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu
odzyska Pani spokój, równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl