Czy moje wyniki powinny budzić mój niepokój?

Dzień dobry, Od około 2 tygodni źle się czuję. Lekarz zlecił mi badanie krwi (morfologia). Trzy współczynniki mam powyżej normy: Eos% - 9,6 Pct 0.40% Baso% 1.3 Pozostałe wyniki są w normie. Czy powyższe wyniki powinny budzić Mój niepokój?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te wyniki które Pani podała nie budzą niepokoju. Trzeba oczywiście je interpretować w odniesieniu do pozostałych wyników. Pozdrawiam.