Czy możliwa jest ciąża po włożeniu główki penisa do pochwy?

czy mozliwe jest zajescie w ciaze gdy moj chlopak wsunał tylko głowke penisa i to nie cała na dosłownie 2 sec ? bez zabezpieczenia, to był pierwszy raz. bez wytrysku ani w czasie ani przed wsunieciem. bardzo prosze o szybko odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej bardzo mało prawdopodobna jest ciąża w opisanym przypadku.

Magdalena StusiĹska

Oczywiście ryzyka zajścia w ciążę nie można wykluczyć w 100%, jest ono jednak bardzo znikome.

Milena Lubowicz

W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome.
Pozdrawiam