Czy możliwa jest ciąża w wyniku ocierania się w ubraniu przemoczonym spermą?

Witam,spóźnia mi się okres o prawie 2 tyg,a ja wciąż myślę,że jestem w ciąży,chociaż jest to z reguły niemożliwe. Czy jest możliwość zajścia w ciążę gdy partner miał przemoczone spodnie spermą podczas ocierania się (kiedy ja mialam majtki i rajstopay) oraz kiedy włozył mi palec do pochywy,na którym najprawdopodobniej nie bylo spermy.Stasznie się tym stresuję i wydaję mi się,że własnie dlatego moj okres nie pojawia sie, a na dodatek sesja egzaminacyjna, prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest bardzo mało pprawdopodobne. Dla pewności proponuje wykonać test ciążowy.