Ryzyko zajścia w ciążę po ocieraniu się z partnerem w ubraniach

Witam, Zastanawiam się czy jeżeli ocieraliśmy się o siebie z chłopakiem (on miał bokserki, a ja spodnie dresowe i majtki-normlane), to czy jest ryzyko że zaszłam w ciążę ? Zaznaczam że chłopak miał wytrysk. Spóźnia mi się już piąty dzień okres i powoli sama u siebie szukam objawów ciąży, np. zauważyłam że powiększył mi się biust w ostatnim tygodniu. Spędza mi to sen z powiek, dlatego chcę się upewnić, że zajście w ten sposób w ciążę jest niemożliwe. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Magdalena StusiĹska

Aby wykluczyć czy jest Pani w ciąży najlepiej wykonać test ciążowy- wynik jest ważny już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Rozwieje to wszelkie wątpliwości.