Czy możliwe jest nieprawidłowe zrośnięcie kończyny?

Witam. Dwa lata temu byłam u lekarza z ponoć prawie złamaną nogą. Miałam skręcony staw skokowy III stopnia. Staw nadal mnie boli, są dnie kiedy ciężko mi chodzić. Boję się iść do lekarza, bo byłam u dwóch i powiedzieli, że na gips jest za późno i powinnam go mieć na początku, jednak jedyne co miałam robić to tydzień smarować maścią, w rzeczywistości męczyłam się pół roku. A żaden z lekarzy nie wiedział jak mi pomóc. Możliwe że źle się zroslo? Jest sposób na sprawdzenie stawu? Można by po takim czasie doleczyc staw? Bo ja niestety się na tym nie znam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazane jest wykonanie usg stawów i określenie przez ortopede Ew dalszego postepowania