Czy możliwe jest zajście w ciążę, gdy byłam w majtkach i spodniach od piżamy, kiedy doszło do wytrysku?

Chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwe zajście w ciążę, jeżeli byłam w majtkach i spodniach od piżamy, kiedy mężczyzna wytrysnął. Zdaję sobie sprawę, że moje pytanie może być poniekąd śmieszne, lecz weszłam na kilka portali i to, co tam przeczytałam, raczej mnie przestraszyło, dlatego chciałabym bardzo uzyskać odpowiedź na to pytanie.

Redakcja abcZdrowie

Jeśli nie doszło do wprowadzenia nasienia do pochwy, to zapłodnienie nie było możliwe. Nie sprecyzowała Pani, jakie informacje Panią przestraszyły, stąd nie mam się do czego się odnieść.