Czy możliwe jest zapłodnienie, gdy ostatni stosunek odbył się w dzień zmiany plastra?

witam, plastry antykoncepcyjne stosuję od 8 miesięcy. Cykl miesiączkowy mam uregulowany i po zdjęciu ostatniego plastra okres następuje na trzeci dzień. Wtedy jest tydzień przerwy od zaczęcia i przyklejenia nowego plastra na nowy cykl. Zdarzyło mi się niestety nie przykleić trzeciego plastra, czyli jest to trzeci tydzień- 20 dzień cyklu przed zbliżającą się miesiączką. Czy możliwe jest zapłodnienie, gdy ostatni stosunek odbył się w dzień zmiany plastra i stary był noszony dodatkowo aż 4 dni, czyli około półtorej tygodnia? Ze stresu przykleiłam ten trzeci ostatni dwa dni przed prawidłowym odklejeniem ostatniego plastra przed okresem. Proszę o pomoc

Strasznie Pani namieszała. Stosunek w dniu zmiany plastra, który był przyklejony prawidłowo, był zabezpieczony. Jeśli stary był noszony mniej niż 14 dni i był to trzeci tydzień noszenia plastrów w danym cyklu, to jak najszybciej trzeba nakleić nowy i potem zmieniać wg planu (czyli co 7 dni). Jesli minęło więcej niż 14 dni noszenia starego, trzeciego z danego opakowania plastra, to w aktualnym cyklu nie jest Pani zabezpieczona.